Sıkça Sorulan Sorular

Seçtiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak ekledikten sonra sağ üstteki “Sepetim” butonuna tıklayarak seçtiniz ürünleri görüp bir sonra ki adım olan ödeme bilgileriniz kısmını tamamlayarak kolaylıkla alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Sipariş verebilmeniz için üye kaydına gerek yoktur.

Ürünlerimiz de en son çıkmış mahsülleri kullanmaktayız. Bu yüzden hepsi taze ve lezzetli olarak sizlere ulaşmaktadır. Tüm ürünlerimiz Kuruyemiş Borsası güvencesi altındadır.

Ürünler gelen siparişe göre reyonlarımızdan profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanır ve sizlere aynı tazelikte ulaşması için özel ambalajlarımızda paketlenir.

Oluşturduğunuz Siparişleriniz için, Teslimattan en geç 14 güne kadar destek ekibimize Whatsapp Üzeri (+43 660 230 64 18) ulaşım sağlarsanız, iade-değişim işlemleriniz hızlıca yapılır ve herhangi bir ek ücret talep edilmez. Ödemeleriniz TATVEAL güvencesindedir.

Web sitemizden sipariş edilen ürünler mümkün olduğunda hızlı bir şekilde kargolanır. Bu nedenle siparişiniz öncesinde belirteceğiniz fatura ve teslimat bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

Ödemeniz gün içinde saat 16.00’dan önce olursa aynı gün ürünleriniz kargoya verilmektedir. Saat 16.00’den sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilmektedir. Siparişiniz en fazla 3-5 iş günü içinde elinize ulaşacaktır. Ancak adresinizin yakınlığı ve çalıştığımız uluslar arası kargo firmalarının çalışma hızına göre daha erkende ürününüz size ulaşabilir.

İade edilecek ürünün elimize ulaşması ve gerekli şartları sağlaması durumunda, ödeme ücret iade edilecektir.

Öncelikle ekibimiz siparişinizi aldıktan sonra tamamen hijyenik şartlarda paketinizi hazırlamaktadırlar. Oluşturulan sipariş paketinizin üstüne 10, 20 veya 30 gramlık numune ürünler konulacaktır. Paketinizi açtığınızda karşınıza çıkacak olan ve ücretsiz sunduğumuz numuneleri lütfen afiyetle yiyiniz. Beğeneceğinizi zaten biliyoruz, Ola ki beğenmezseniz asil ürünleri paketlerini açmadan olduğu gibi bize geri gönderebilirsiniz. Rahat iade yapabilmeniz için firmamız tarafından paketinizin içine iade kodunuz size e-mail yolu ile gelmiş olacaktır. Ayrıca sayfamıza girerek iade kısmından iade kodunu ücretsiz indirip yazdırabilirsiniz. Özelikle Fındık, Antep, Badem gibi Kuruyemiş ürünlerinde numuneler gönderilecektir. Tat ve Al konsepti sizin güveninizi kazanmak içindir. Dolayısıyla numune sunma olgusu mümkün olan ürünler için geçerli olacaktır.
Firmamız tazeliği ilke edinmiştir. Şubelerimizde hızlı sirkülasyona önem verilmektedir ve ürünler olabildiğince az az günlük olarak sunulmaktadır. Ekibimiz hijyen ve kalite denetimlerini sık sık ödün vermeden yapmaktadır. Sağlıklı yaşama teşvik kapsamında kaliteli, taze, hijyenik ürünleri erişilebilir kılmaya, sağlıklı yaşamı destekleyen ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin beslenme alışkanlıklarına olumlu katkıda bulunmaya odaklandık.

Ürünlerimizi serin ve kuru yerde muhafaza etmenizi öneririz. Direkt güneş ışığıyla temastan koruyunuz.

Siparişinizin tarafınıza teslim edilmesinin ardından en geç 2 gün içerisinde, tarafımızla iletişime geçilmiş ve ürününüzün sizden çıkıp kargolanmış olması gerekmektedir. 2 günü geçen iade talebi geçerliliğini yitirmiş kabul edilir.

Web sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde, siparişleriniz, sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz adrese ve isme teslim edilmek üzere gönderilir. Alıcının adreste olmaması durumunda varsa birinci derece yakınına, yoksa ilgili kargo şubesine bırakılacaktır. Bu durumda gerekli takibi sağlayarak kargonuzu şubeden teslim alabilirsiniz.

Vereceğiniz siparişlerinizi Kredi Kartı , PAYPAL ve Sofort Banking (Hemen Havale) Sistemleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Biz dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz. Çünkü ödeme aşamasında bankaya gönderilen bilgiler sisteme kayıt edilmemektedir. Sistemimiz %100 güvenli çalışmaktadır.

Ürünüm zarar görmüş bir şekilde teslim edildi? Ne yapabilirim? Ürünlerimizi sizin elinize en sağlıklı ulaşacak biçimde kargolarız. Buna rağmen ürünü teslim aldığınızda paketi yırtılmış, zarar görmüş ise kargo yetkilisinin yanınızda olması durumunda mutlaka tutanak tutturunuz. Ayrılmış olması durumunda ilgili şubeyi arayarak tutanak tutulması için kargo elemanının gelmesini talep ediniz. Bu işlemler ile beraber office@tatveal.com mail adresimize mail göndererek iletişime geçiniz. (Mail de Ad, Soyad, İletişim numaranızı ve mümkünse hasar fotoğraflarını mutlaka belirtiniz.) Ürünün elimize ulaşması ile sipariş tutarı tarafınıza iade edilir.

Tatmin edici cevaplar bulamıyor musunuz? İletişim Destek