Hakkımızda

Biz Kimiz

Tatveal, Avusturya merkezli  ve dört ayrı markası olan bir toptan gıda şirketinin Online satış markasıdır. Limited şirketimizin (GMBH) bünyesinde faaliyet gösteren Tatveal’da müşterilerimizin parasal işlemleri uluslarası bir marka olan PayPal tarafından da garanti altına alınmıştır. Hem limited şirketimiz hem de Tatveal, dünya markaları tarafından akredite edilmiş durumdadır. Çok ortaklı bir aile şirketinin internet yüzü olan Tatveal’ın arkasında, 20 yıl öncesine dayanan gıda sektörü tecrübesi vardır.
 
Firmamız online portallarımız dahil toplamda bize ait olan sekiz satış merkezinde sıcak satışlar yapmaktadır. Öte yandan Avrupa’daki irili ufaklı yüzlerce firmaya toptancılık hizmetleri de sunduğumuz için; ürünlerimiz çok hızlı dönmekte ve bekletilmeden taze bir şekilde müşterilerimize ulaşmaktadır. Sektördeki çok sayıda firmayla çalıştığımız gibi, sektöre girmeyi düşünen yeni girişimcilere de gerek toptan mal tedariği, gerek mağaza tasarımı, gerekse tecrübe paylaşımları noktasında tüm birikimlerimizi sunuyoruz. Bu mevzuda ürün ihtiyacı olan veya bu sektöre dair öngörüleri, yatırım niyetleri olanlar bizimle iletişime geçebilirler.
 
Tatveal olarak, işimizi imkanların elverdiği ölçüde en mükemmel bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Kalitesine, güvenliğine ikna olmadığımız bir ürünü asla ve değerli müşterilerimize göndermiyoruz. Piyasada aranıp da bulunamayan herşeyi sunmak da markamızın temel hedefidir. Uzun soluklu ve kalıcı olarak çıktığımız bu yolda hiç kimseye karşı hiç bir konuda mahcup olmamayı umuyoruz.. 
İdealist ve gerçekten hep daha iyisini yapma hedefindeki bir ekiple çalışan Tatveal olarak; bizi anlatan, tavsiye eden, motive eden tüm samimi müşterilerimize teşekkür ediyoruz.