⬐ Ürün Kategorileri ⬎

YENI

YENİ EKLENEN ÜRÜNLER

Yeni Eklenen ve İndirimli Ürünlerimizden Anlık Olarak Haberdar Olabilirsiniz.

Gerçek Filistin hurması 5 kg

 49,50
gercek filistin medjool hurmasi..tüm avrupada tek tikla kapinizda.. UYARI:ürünümüz sertifikali bir sekilde gercek fiistin hurmasidir.piyasada kudüs hurmasi diye satilan israil

Medine mebrum hurma 5 kg

 59,40

kokteyl nüsse karışık düğün çerezi(5 kg)

 57,20
,badem,,fındık,yer fıstıgı,soslu mısır,leblebı çeşitleri,soslu yer fıstığı

Nuga Kakaolu Fındık Kreması

 3,03

Nuga sütlü Fındık Kreması

 3,52

ÖNERDİKLERİMİZ

SİZLER İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Bir Ömürlük Lezzet Aşkıyla İşimizin Başındayız. Memleketimizin Tüm Özlenen Ve Aranan Ürünleri Artık Sizlerle!

Lüx Kutu Pişmaniye (çantalı) [260 Gr]

 6,49
260 Gramlık  Karton Kutuda.

Özel Yeşil Kil 500 Gr (Yemelik veya Cilt Bakımı İçin)

 5,28
Yeşil Kil Maskesinin Faydaları Aşırı yağ içeren ciltlerde kirden ve yağdan arındırmada etkilidir. Ciltte ölü tabakanın temizlenmesinde etkili faydası bulunur.

Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği

 6,93
Kendimize has kavurma fırınlarımızda ağır ağır lezzetlendirdiğimiz mis gibi kavrulmuş Nevşehir yöresinden kabak çekirdeği.

Antep Dolmalık Kuru Biber (Acı)

 6,71
Güneşte kurutulmuş Antep’ten dolmalık kuru biber (acı) Ortalama 50 adet   

Beyzade domates salçası(evyapımı)

 7,81
yemeklerinizden eksik etmeyeceğiniz 1000 gramlık ambalajlarda  lezzetli domates salçamız

Damla Çikolata Kaplı Fıstıklı Special Sarma Lokum

 5,50 10,23
Damla Çikolata Kaplı Fıstıklı Special Sarma Lokum

Mesir Macunu (Çubuk) 100 Gr

 2,20
Mesir Macunu (Çubuk) 100 Gr

ücel karaüzüm özü

 6,60
640 gramlik kavanozlarda….

Damlasakızlı Türk Kahvesi 250 Gr

 6,60

Meşhur Vefa Boza 1 lt

 7,92

Lerida İncir (0,750 gram)

 11,00Beyzade Kuruyemiş
tarafından Avrupa’da ilk kez satılmaya başlanan Tarihi Vefa Boza, uçak kargolarla taze getirilmektedir. Bozanın kısa ömürlü olması ve zaman darlığından dolayı özellikle sıcak haftalarda üretilir üretilmez İstanbul’dan hemen yola çıkarılmakta, mecburen çok yüksek gümrük ve işlem bedelleri ödenerek havaalanından alınmakta ardından hızlıca müşterilerimizin adreslerine gönderilmektedir. Ürün maliyeti, uçakla hızlı Transport, soğuk bir depoda muhafaza etme maliyeti ve sonrasında da Avrupa içi tüm adreslere kargolama derken çok cüzi bir karla insanımıza ulaştırdığımız Vefa Bozası, Avrupa’daki evlerimize Yeşilçam filmleri tadında nostaljiler yaşatmaya başlamış, ulaştırdığımız her meclise ciddi bir renk katmış ve yüksek ilgi bir görmüş durumdadır.

Risk alarak bu hizmeti sunabildiğimiz için yoğun teşekkür mesajları almamıza vesile olan boza, bir Türk içeceği olarak bilinmesine rağmen, tarihi, milattan önce 10-11 bin yıl öncesine kadar dayanır. O tarihlerde Anadolu ve Mezopotamya’da yapıldığı bilinmektedir. Akadya ve Sümer yazıtlarında da boza benzeri fermante edilen darıdan bahsedilmektedir. 10. yy’da boza adını alarak Orta Asya Türkleri arasında yaygın hale gelmiştir. Altın Çağı’nı ise Osmanlılar zamanında yaşamıştır.

Bir kış içeceği olarak bilinen ve genelde darıdan yapılan boza, arpa, buğday ve mısır kullanılarak da yapılmaktadır. İnsan sağlığı için gerekli protein, vitamin ve mineralleri içerir.

Meşhur Vefa Boza 1 lt

 7,92
Tatveal tarafından Avrupa’da ilk kez satılmaya başlanan tarihi Vefa Boza, uçak kargolarla taze getirilmektedir. Bozanın kısa ömürlü olması ve zaman

İndirimli 📢

TATVEAL

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Tatveal´ın İndirimli Ürünleri Şimdi Burada!

Tat ve Al nedir?

Siparişinizi sitemiz üzerinden verdikten sonra ürününüzü evinize kadar gönderiyoruz. Siparişinizin yanında, satın aldığınız ürüne ait tadımlık bir paket bulunacak. Böylelikle satın aldığınız ürünü (Kuruyemişlerde: Fındık, Badem, Antep Fıstığı, Kaju) önce tadımlayabilir sonra beğenmezseniz (olmaz da, hadi oldu diyelim) AÇILMAMIŞ paketi bize ücretsiz bir şekilde geri gönderebilirsiniz.